NUMEROLOGIA CYFRA 4

Jesteś numerologiczną

Horoskop 2015 Numerologia – droga życia – czwórka

Twój portret numerologiczny

Czwórki to osoby, które dbają o porządek i doceniają wartość pracy. Łagodne usposobienie sprawia, że są zamknięte w sobie i ostrożne, dlatego ludzie odbierają je jako niedostępne. Pragną spełniać się w pracy, są solidne, godne zaufania, pracowite, dobrze zorganizowane i zdyscyplinowane. Wytrwale dążą do celu. Trudno im mówić o swoich potrzebach za sprawą uległego charakteru, jednak potrzebują bezpieczeństwa. Słabymi stronami czwórki są brak fantazji, spontaniczności, nieufność wobec zmian oraz rozpamiętywanie przeszłości.

W uczuciach szukają stabilności, trwałości, wierności. Brakuje im romantyzmu, bo to lojalność cenią sobie najbardziej w kontaktach z innymi. Najszczęśliwsi będą z 2, 6 i 7, które są równie spokojne i zrównoważone. Związek z którąś z tych wibracji, mimo że nie będzie miał cech romantycznego snu, okaże się solidny i trwały. Trudne partnerstwo czeka czwórkę z 1, 8 i 9. Związek z 3 i 5 z początku atrakcyjny na dłuższą metę może być męczący.

Szegółowa osobista numerologia imienia

Na podany numer wyślemy szczegółowy numerologię imienia opracowaną przez naszego Eksperta.

Ezoterius TV DARMOWE WRÓŻBY
Darmowy Horoskop

Darmowy
Horoskop

Bezpłatna porada tarocisty

Tarocista
Maciek

Numerologia

Darmowa
Numerologia
2022

darmowy tarot

Darmowy
Tarot

Przepowiednia Astrologiczna

DARMOWA
PRZEPOWIEDNIA ASTROLOGICZNA

Wróżenie z dłoni

Darmowe
Wróżby Miłosne

Amulety i talizmany

Darmowe
Amulety i Talizmany

Darmowa porada wróżki

Darmowa
Porada Wróżki

Zamów bezpłatny newsletter!

PUBLIKACJE

Zastanawiasz się czym tak naprawdę jest ezoteryka? Można powiedzieć, że jest to odmienny od standardowego sposób postrzegania rzeczywistości i otaczającego nas świata. Wchodząc na nasz portal będziesz poruszał się w pozazmysłowych aspektach życia, rozwiniesz się duchowo i zaspokoisz palące pragnienie odkrycia prawdy. Magia otworzy w tobie pewne drzwi, dzięki czemu będziesz bardziej świadomy siebie oraz mechanizmów, które rządzą światem. Czytaj więcej »