DARMOWA NUMEROLOGIA 2022

poznaj swój portret numerologiczny, wystarczy Twoja data urodzenia

Droga życia - jedynka
Droga życia - dwójka
Droga życia - trójka
Droga życia - czwórtka
Droga życia - piątka
Droga życia - szóstka
Droga życia - siódemka
Droga życia - ósemka
Droga życia - dziewiątka
Liczba mistrzowska 11
Liczba mistrzowska 22
Liczba mistrzowska 33
Liczba mistrzowska 44

Pitagoras uważał, że cyfry tworzą unikalny język, dzięki któremu jesteśmy w stanie opisać boski świat. Trudno to dostrzec, ale liczby organizują całe nasze życie od narodzin aż po śmierć. Przypisujemy im symboliczne znaczenie, dla przykładu, cyfra 13 jest pechowa, natomiast 7 oznacza szczęście i pomyślność. Badaniem liczb i wpływów jaki mają one na ludzkie życie, zajmuje sięnumerologia, dziedzina wróżbiarstwa, która nadal cieszy się ogromną popularnością. Dzięki analizie numerologicznej, wykonanej przez odpowiedniego specjalistę, możesz dowiedzieć się jaki masz charakter, dlaczego z jednymi ludźmi jesteś w stanie stworzyć dobre, przyjazne relacje, zaś z innymi nigdy się nie dogadasz. Liczby pomogą odkryć czekającą Cię przyszłość! Wystarczy, że zrobisz pierwszy krok!

Najważniejsza dla każdego człowieka jest jego „liczba życia”, którą oblicza się, sumując wszystkie liczby z daty urodzenia, dotąd aż uzyska się liczbę jednocyfrową. To właśnie ta liczba określa Ciebie, Twój charakter oraz nadaje sens Twojemu dotychczasowemu postępowaniu. Jednak to nie jedyny sposób, aby odkryć kim jesteśmy i dokąd zmierzamy. Eksperci w dziedzinie numerologii używają różnych technik, by odpowiedzieć na nurtujące nas pytania. Jednym z nich jest opis systemu liczenia lat osobistych, kolejnym sumowanie cyfr przyporządkowanym konkretnym literom. Oddaj się w dobre ręce i zgłoś do eksperta, który wskaże najlepsze rozwiązanie Twoich problemów i wątpliwości.

Nasze życie to droga, którą podążamy, wyznaczając sobie różnorakie cele. Próbujemy uporządkować chaos i nadać mu sens, gdyż człowiek stworzony jest, aby żyć w harmonii. Dusza człowieka wchodzi w powłokę cielesną, aby się doskonalić. Data naszego urodzenia mówi o nas bardzo wiele, a analiza numerologiczna umożliwi głębsze poznanie siebie samego oraz zrozumienie procesów wewnętrznego rozwoju. Liczby opisują przeznaczenie każdego z nas, dzięki niepowtarzalnym, kosmicznym wibracjom i kreują cały nasz świat.

Ezoterius TV DARMOWE WRÓŻBY
Darmowy Horoskop

Darmowy
Horoskop

Bezpłatna porada tarocisty

Tarocista
Maciek

Numerologia

Darmowa
Numerologia
2022

darmowy tarot

Darmowy
Tarot

Przepowiednia Astrologiczna

DARMOWA
PRZEPOWIEDNIA ASTROLOGICZNA

Wróżenie z dłoni

Darmowe
Wróżby Miłosne

Amulety i talizmany

Darmowe
Amulety i Talizmany

Darmowa porada wróżki

Darmowa
Porada Wróżki

Zamów bezpłatny newsletter!

PUBLIKACJE

Zastanawiasz się czym tak naprawdę jest ezoteryka? Można powiedzieć, że jest to odmienny od standardowego sposób postrzegania rzeczywistości i otaczającego nas świata. Wchodząc na nasz portal będziesz poruszał się w pozazmysłowych aspektach życia, rozwiniesz się duchowo i zaspokoisz palące pragnienie odkrycia prawdy. Magia otworzy w tobie pewne drzwi, dzięki czemu będziesz bardziej świadomy siebie oraz mechanizmów, które rządzą światem. Czytaj więcej »