NUMEROLOGIA CYFRA 3

Jesteś numerologiczną

Horoskop 2015 Numerologia – droga życia – trójka

Twój portret numerologiczny

Trójki potrafią dostosować się do każdego środowiska i sytuacji. Cechuje je różnorodność zainteresowań oraz potrzeba ekspresji. Ludzie lubią spędzać z nimi czas, gdyż są żywiołowe, dynamiczne, uśmiechnięte, a ich dowcipna, spontaniczna natura i dar przekonywania zjednuje przyjaciół. Odczuwają potrzebę realizacji w życiu społecznym.

Nie są pozbawione wad: nerwowość, lekkomyślność, czy podejrzliwość są przyczyną zbytniej impulsywności. Trójki nie lubią przyznawać się do błędów. Konwencjonalne, praktyczne zajęcia nie są dla nich odpowiednie, gdyż mają zbyt twórczy umysł.

Wdzięk i czar czyni z nich atrakcyjnych partnerów, często zmieniają obiekty swoich emocji. Jednak, jako małżonkowie są lojalni, czuli, cenią życie rodzinne. Najlepiej porozumiewają się z własną wibracją, a także z 1 ,5, 9 – bo te wibracje też poszukują pozytywnych stron życia. Z pozostałymi wibracjami – 2, 4, 6, 7, 8 znajdą wspólny język.

Szegółowa osobista numerologia imienia

Na podany numer wyślemy szczegółowy numerologię imienia opracowaną przez naszego Eksperta.

Ezoterius TV DARMOWE WRÓŻBY
Darmowy Horoskop

Darmowy
Horoskop

Bezpłatna porada tarocisty

Tarocista
Maciek

Numerologia

Darmowa
Numerologia
2022

darmowy tarot

Darmowy
Tarot

Przepowiednia Astrologiczna

DARMOWA
PRZEPOWIEDNIA ASTROLOGICZNA

Wróżenie z dłoni

Darmowe
Wróżby Miłosne

Amulety i talizmany

Darmowe
Amulety i Talizmany

Darmowa porada wróżki

Darmowa
Porada Wróżki

Zamów bezpłatny newsletter!

PUBLIKACJE

Zastanawiasz się czym tak naprawdę jest ezoteryka? Można powiedzieć, że jest to odmienny od standardowego sposób postrzegania rzeczywistości i otaczającego nas świata. Wchodząc na nasz portal będziesz poruszał się w pozazmysłowych aspektach życia, rozwiniesz się duchowo i zaspokoisz palące pragnienie odkrycia prawdy. Magia otworzy w tobie pewne drzwi, dzięki czemu będziesz bardziej świadomy siebie oraz mechanizmów, które rządzą światem. Czytaj więcej »