NUMEROLOGIA CYFRA 5

Jesteś numerologiczną

Horoskop 2015 Numerologia – droga życia – piątka

Twój portret numerologiczny

Piątki niezwykle energetyczne, żywiołowe i ekspansywne, nie lubią siedzieć w miejscu. Potrzebują towarzystwa, w którym popiszą się lotnością umysłu. Wrodzony magnetyzm oraz urok osobisty zjednują im przyjaciół, ale piątki mają zmienną, kapryśną naturę. Życie z nimi jest nieprzewidywalne. Wszystko ich ciekawi i nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu. Pragną podróżować, smakować wolność, niezależność, nie znoszą rutyny. Prowadzą burzliwe, niespokojne życie. Są konfliktowe, impulsywne i mają skłonność do przesady.

partnerstwie nie znoszą nudy, lubią niespodzianki, mogą mieć problemy z wyrażaniem uczuć. Najszczęśliwszy i szalony związek piątka przeżyje tylko z osobą o jej wibracji. Zrozumie się z 3, gdyż te dwie wibracje mają ze sobą wiele wspólnego. Jednak z 2, 6 i 7 stworzy niezbyt harmonijny związek. Niemożliwe jest partnerstwo z 9, 1 i 4 – tylko dojrzałe uczucie może szczęśliwie dotrwać do końca.

Szegółowa osobista numerologia imienia

Na podany numer wyślemy szczegółowy numerologię imienia opracowaną przez naszego Eksperta.

Ezoterius TV DARMOWE WRÓŻBY
Darmowy Horoskop

Darmowy
Horoskop

Bezpłatna porada tarocisty

Tarocista
Maciek

Numerologia

Darmowa
Numerologia
2022

darmowy tarot

Darmowy
Tarot

Przepowiednia Astrologiczna

DARMOWA
PRZEPOWIEDNIA ASTROLOGICZNA

Wróżenie z dłoni

Darmowe
Wróżby Miłosne

Amulety i talizmany

Darmowe
Amulety i Talizmany

Darmowa porada wróżki

Darmowa
Porada Wróżki

Zamów bezpłatny newsletter!

PUBLIKACJE

Zastanawiasz się czym tak naprawdę jest ezoteryka? Można powiedzieć, że jest to odmienny od standardowego sposób postrzegania rzeczywistości i otaczającego nas świata. Wchodząc na nasz portal będziesz poruszał się w pozazmysłowych aspektach życia, rozwiniesz się duchowo i zaspokoisz palące pragnienie odkrycia prawdy. Magia otworzy w tobie pewne drzwi, dzięki czemu będziesz bardziej świadomy siebie oraz mechanizmów, które rządzą światem. Czytaj więcej »