NUMEROLOGIA CYFRA 9

Jesteś numerologiczną

Horoskop 2015 Numerologia – droga życia – dziewiątka

Twój portret numerologiczny

Idealistyczne dziewiątki są uczuciowe, pełne pasji, dbające o dobro innych. Z natury uczynne, oddane i życzliwe mają wielu przyjaciół.

Odczuwają wielką potrzebę doskonalenia siebie. Fascynują je inne kultury, chętnie wybierają się w nieznane miejsca, są raczej niespokojnymi duszami, choć z pozoru mogą wydawać się poukładane. Mają silnie rozwiniętą intuicję, są na najwyższym etapie rozwoju duchowego. Ta wibracja należy do mistyków, wizjonerów oraz altruistów. Odczuwają wielką potrzebę przestrzeni. Dziewiątki źle znoszą rutynę, ponieważ podchodzą do świata niekonwencjonalnie.

Nadopiekuńcze, idealizują intencje innych, co prowadzi do tego, że zostają wykorzystywane. Kierują się emocjami, więc najłatwiej byłoby im z 9, 7 lub zrównoważoną 4. 2 i 9 razem są sentymentalne i romantyczne. Związek z 3 może się udać. Z 6 łączy je humanitaryzm i chęć niesienia pomocy. Nie znajdą zrozumienia u 8 i zdecydowanie nie dogadają się z 1 i 5.

Szegółowa osobista numerologia imienia

Na podany numer wyślemy szczegółowy numerologię imienia opracowaną przez naszego Eksperta.

Ezoterius TV DARMOWE WRÓŻBY
Darmowy Horoskop

Darmowy
Horoskop

Bezpłatna porada tarocisty

Tarocista
Maciek

Numerologia

Darmowa
Numerologia
2022

darmowy tarot

Darmowy
Tarot

Przepowiednia Astrologiczna

DARMOWA
PRZEPOWIEDNIA ASTROLOGICZNA

Wróżenie z dłoni

Darmowe
Wróżby Miłosne

Amulety i talizmany

Darmowe
Amulety i Talizmany

Darmowa porada wróżki

Darmowa
Porada Wróżki

Zamów bezpłatny newsletter!

PUBLIKACJE

Zastanawiasz się czym tak naprawdę jest ezoteryka? Można powiedzieć, że jest to odmienny od standardowego sposób postrzegania rzeczywistości i otaczającego nas świata. Wchodząc na nasz portal będziesz poruszał się w pozazmysłowych aspektach życia, rozwiniesz się duchowo i zaspokoisz palące pragnienie odkrycia prawdy. Magia otworzy w tobie pewne drzwi, dzięki czemu będziesz bardziej świadomy siebie oraz mechanizmów, które rządzą światem. Czytaj więcej »