NUMEROLOGIA CYFRA 1

Jesteś numerologiczną

Horoskop 2015 Numerologia – droga życia – jedynka

Twój portret numerologiczny

Pewne siebie, przebojowe i charyzmatyczne jedynki mają duży potencjał energetyczny. Odczuwają silną potrzebę samodoskonalenia się, dlatego są kreatywne, twórcze, wykazują własną inicjatywę. Właśnie dlatego są urodzonymi przywódcami z silnym charakterem, który pomaga im zjednywać ludzi i stanowić dla nich autorytet. Ponadto mają dynamiczną, spontaniczną naturę oraz niezwykły zmysł praktyczny.

Jedynki dążą do perfekcji, są samokrytyczne. Ich słabe strony to apodyktyczność, skłonność do egocentryzmu, niecierpliwość. Nie znoszą autorytetów nad sobą i pragną zachować niezależność. Niepowodzenia wywołują w nich uczucie frustracji.

W partnerstwie namiętne i uczuciowe, bywają też nadmiernie zazdrosne, bezkompromisowe oraz zmienne. Tworzą harmonijne związki z osobami o wibracji 2 i 6, mają korzystne układy z 3 i 4. Istnieje szansa na udany związek z 5 i 7. Z powodu stałej rywalizacji powinny unikać 8, 9 i 1.

Szegółowa osobista numerologia imienia

Na podany numer wyślemy szczegółowy numerologię imienia opracowaną przez naszego Eksperta.

Ezoterius TV DARMOWE WRÓŻBY
Darmowy Horoskop

Darmowy
Horoskop

Bezpłatna porada tarocisty

Tarocista
Maciek

Numerologia

Darmowa
Numerologia
2022

darmowy tarot

Darmowy
Tarot

Przepowiednia Astrologiczna

DARMOWA
PRZEPOWIEDNIA ASTROLOGICZNA

Wróżenie z dłoni

Darmowe
Wróżby Miłosne

Amulety i talizmany

Darmowe
Amulety i Talizmany

Darmowa porada wróżki

Darmowa
Porada Wróżki

Zamów bezpłatny newsletter!

PUBLIKACJE

Zastanawiasz się czym tak naprawdę jest ezoteryka? Można powiedzieć, że jest to odmienny od standardowego sposób postrzegania rzeczywistości i otaczającego nas świata. Wchodząc na nasz portal będziesz poruszał się w pozazmysłowych aspektach życia, rozwiniesz się duchowo i zaspokoisz palące pragnienie odkrycia prawdy. Magia otworzy w tobie pewne drzwi, dzięki czemu będziesz bardziej świadomy siebie oraz mechanizmów, które rządzą światem. Czytaj więcej »