NUMEROLOGIA CYFRA 2

Jesteś numerologiczną

Horoskop 2015 Numerologia – droga życia – dwójka

Twój portret numerologiczny

Dwójki są wrażliwe, powściągliwe, cierpliwe i przyjacielskie, dlatego można im zaufać. Jednak wrodzona łagodność i lojalność sprawia, że łatwo na nie wpłynąć. Umieją słuchać i współpracować. Są jednak zbyt nieśmiałe, by rozwinąć skrzydła. Wolą się nie wychylać, adaptując się do każdych warunków. Nie mogą pozwalać na wykorzystywanie. Niestety mają problemy ze stanowczym odmawianiem, czasami biorą zbyt wiele na swoje barki.

Dwójki dbają o swoją strefę emocjonalną, dążąc do stworzenia związku opartego na bezpieczeństwie. Mocno przeżywają niepowodzenia, wpędzając się w depresyjny, płaczliwy nastrój. Wybaczają krzywdy, ale nie potrafią o nich zapomnieć. Związki traktują zbyt idealistycznie, co może być przyczyną problemów w dobraniu partnera.

Najlepszymi wibracjami dla dwójki będą osoby o tej samej wibracji lub 4 i 6. 1, 7, 8, mimo że intrygujący są nieodpowiednimi wyborami. 3 i 5 nauczą dwójkę cieszyć się każdym dniem.

Szegółowa osobista numerologia imienia

Na podany numer wyślemy szczegółowy numerologię imienia opracowaną przez naszego Eksperta.

Ezoterius TV DARMOWE WRÓŻBY
Darmowy Horoskop

Darmowy
Horoskop

Bezpłatna porada tarocisty

Tarocista
Maciek

Numerologia

Darmowa
Numerologia
2022

darmowy tarot

Darmowy
Tarot

Przepowiednia Astrologiczna

DARMOWA
PRZEPOWIEDNIA ASTROLOGICZNA

Wróżenie z dłoni

Darmowe
Wróżby Miłosne

Amulety i talizmany

Darmowe
Amulety i Talizmany

Darmowa porada wróżki

Darmowa
Porada Wróżki

Zamów bezpłatny newsletter!

PUBLIKACJE

Zastanawiasz się czym tak naprawdę jest ezoteryka? Można powiedzieć, że jest to odmienny od standardowego sposób postrzegania rzeczywistości i otaczającego nas świata. Wchodząc na nasz portal będziesz poruszał się w pozazmysłowych aspektach życia, rozwiniesz się duchowo i zaspokoisz palące pragnienie odkrycia prawdy. Magia otworzy w tobie pewne drzwi, dzięki czemu będziesz bardziej świadomy siebie oraz mechanizmów, które rządzą światem. Czytaj więcej »