NUMEROLOGIA LICZBA MISTRZOWSKA 33

Jesteś numerologiczną

Horoskop 2015 Numerologia – droga życia – trzydzieści trzy

Twój portret numerologiczny

To wibracja, która uosabia wiedzę, mądrość, harmonię, tolerancję i wyrozumiałość. Przypisuje się im wspaniałomyślność, szlachetność, kierowanie się w życiu dobrymi intencjami, współczucie, wrażliwość i uduchowienie. Łagodność i spokój emanujący z osób z wibracją mistrzowską 33, sprawia, że lgną do nich ludzie potrzebujący wsparcia.

W życiu kierują się dobrem innych, mają wewnętrzne poczucie sprawiedliwości, są cierpliwe. Ponadto zawsze chętne służą pomocą. Przestrzeganie zasad moralnych jest dla nich istotne. Często posiadają wspaniałe zdolności terapeutyczne. Mają zdolność do wyciszania u innych nadmiernych, niedobrych emocji. Wobec siebie są bardzo wymagające i najlepiej czują się, służąc pomocą innym.

Wibracja negatywna 33 może przejawiać zbytni idealizm, bunt, robienie wielkich rzeczy na pokaz. Możliwa jest również nerwowość, skłonność do popadania w uzależnienia, zaniedbywanie obowiązków.

Szegółowa osobista numerologia imienia

Na podany numer wyślemy szczegółowy numerologię imienia opracowaną przez naszego Eksperta.

Ezoterius TV DARMOWE WRÓŻBY
Darmowy Horoskop

Darmowy
Horoskop

Bezpłatna porada tarocisty

Tarocista
Maciek

Numerologia

Darmowa
Numerologia
2022

darmowy tarot

Darmowy
Tarot

Przepowiednia Astrologiczna

DARMOWA
PRZEPOWIEDNIA ASTROLOGICZNA

Wróżenie z dłoni

Darmowe
Wróżby Miłosne

Amulety i talizmany

Darmowe
Amulety i Talizmany

Darmowa porada wróżki

Darmowa
Porada Wróżki

Zamów bezpłatny newsletter!

PUBLIKACJE

Zastanawiasz się czym tak naprawdę jest ezoteryka? Można powiedzieć, że jest to odmienny od standardowego sposób postrzegania rzeczywistości i otaczającego nas świata. Wchodząc na nasz portal będziesz poruszał się w pozazmysłowych aspektach życia, rozwiniesz się duchowo i zaspokoisz palące pragnienie odkrycia prawdy. Magia otworzy w tobie pewne drzwi, dzięki czemu będziesz bardziej świadomy siebie oraz mechanizmów, które rządzą światem. Czytaj więcej »