NUMEROLOGIA CYFRA 6

Jesteś numerologiczną

Horoskop 2015 Numerologia – droga życia – szóstka

Twój portret numerologiczny

Szóstki cenią sobie rodzinę, a. dla jej dobra są w stanie wiele poświęcić. Uwielbiają pomagać innym, dlatego można na nich polegać. Z reguły są opanowane i wymagające, stać je na surową krytykę, ale przede wszystkim pragną czuć się potrzebni. Są towarzyskie, przyjazne, rozmowne, umieją słuchać i lubią doradzać. Wiele szóstek jest uzdolniona artystycznie, wrażliwa na piękno i mająca poczucie estetyki. W pracy są odpowiedzialne, sumienne, starają się jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki.

Boją się zranienia. Miłość traktują poważnie. Partner idealnym będzie osoba o tej samej wibracji lub delikatna 2. Partnerstwo z 3 i 5 to układ bardziej na romans niż na stałe, a związek z 4 może być ciekawy. Dużą szansę ma relacja z zaborczymi i przebojowymi 1 oraz 8, bo tylko te wibracje mogą zaopiekować się wiecznie troszczącą się o innych szóstką. Związek z 9 może być kłopotliwy, a dla poważnej 7, szóstka będzie nie do przyjęcia.

Szegółowa osobista numerologia imienia

Na podany numer wyślemy szczegółowy numerologię imienia opracowaną przez naszego Eksperta.

Ezoterius TV DARMOWE WRÓŻBY
Darmowy Horoskop

Darmowy
Horoskop

Bezpłatna porada tarocisty

Tarocista
Maciek

Numerologia

Darmowa
Numerologia
2022

darmowy tarot

Darmowy
Tarot

Przepowiednia Astrologiczna

DARMOWA
PRZEPOWIEDNIA ASTROLOGICZNA

Wróżenie z dłoni

Darmowe
Wróżby Miłosne

Amulety i talizmany

Darmowe
Amulety i Talizmany

Darmowa porada wróżki

Darmowa
Porada Wróżki

Zamów bezpłatny newsletter!

PUBLIKACJE

Zastanawiasz się czym tak naprawdę jest ezoteryka? Można powiedzieć, że jest to odmienny od standardowego sposób postrzegania rzeczywistości i otaczającego nas świata. Wchodząc na nasz portal będziesz poruszał się w pozazmysłowych aspektach życia, rozwiniesz się duchowo i zaspokoisz palące pragnienie odkrycia prawdy. Magia otworzy w tobie pewne drzwi, dzięki czemu będziesz bardziej świadomy siebie oraz mechanizmów, które rządzą światem. Czytaj więcej »