NUMEROLOGIA CYFRA 7

Jesteś numerologiczną

Horoskop 2015 Numerologia – droga życia – siódemka

Twój portret numerologiczny

Siódemki to urodzeni perfekcjoniści. W każdej dziedzinie życia starają się być najlepsze. Skupiają się na swoim życiu wewnętrznym, są refleksyjne, mają analityczny, pomysłowy umysł, są raczej skryte, mogą wydawać się chłodne i niedostępne. Mają doskonale rozwiniętą intuicję, są dociekliwe, inteligentne, a ich zamiłowanie do nauki nigdy nie wygasa. Posiadają zmysł artystyczny, mają naturę odkrywców, umieją przekazywać swoją wiedzę innym. W sprawach zawodowych cechuje je profesjonalizm i sumienność.

Dosyć ciężko przychodzi im zaufanie. Ze strachu przed zranieniem mogą się zdystansować. Najwłaściwszym partnerem będzie dla siódemki druga 7. 4 również może uczynić ją szczęśliwą, a obdarzona magnetyzmem 9 będzie najtrafniejszym wyborem. Zmęczy ją lekkomyślność i witalność 3, 5. Natomiast możliwe jest partnerstwo z 1 i 8. Związek z 2, 6 nie będzie udany, bo obie strony niemal nieustannie potrzebują dowodów uczuć.

Szegółowa osobista numerologia imienia

Na podany numer wyślemy szczegółowy numerologię imienia opracowaną przez naszego Eksperta.

Ezoterius TV DARMOWE WRÓŻBY
Darmowy Horoskop

Darmowy
Horoskop

Bezpłatna porada tarocisty

Tarocista
Maciek

Numerologia

Darmowa
Numerologia
2022

darmowy tarot

Darmowy
Tarot

Przepowiednia Astrologiczna

DARMOWA
PRZEPOWIEDNIA ASTROLOGICZNA

Wróżenie z dłoni

Darmowe
Wróżby Miłosne

Amulety i talizmany

Darmowe
Amulety i Talizmany

Darmowa porada wróżki

Darmowa
Porada Wróżki

Zamów bezpłatny newsletter!

PUBLIKACJE

Zastanawiasz się czym tak naprawdę jest ezoteryka? Można powiedzieć, że jest to odmienny od standardowego sposób postrzegania rzeczywistości i otaczającego nas świata. Wchodząc na nasz portal będziesz poruszał się w pozazmysłowych aspektach życia, rozwiniesz się duchowo i zaspokoisz palące pragnienie odkrycia prawdy. Magia otworzy w tobie pewne drzwi, dzięki czemu będziesz bardziej świadomy siebie oraz mechanizmów, które rządzą światem. Czytaj więcej »