NUMEROLOGIA LICZBA MISTRZOWSKA 11

Jesteś numerologiczną

Horoskop 2015 Numerologia – droga życia – jedenaście

Twój portret numerologiczny

Jedenastki rzadko pozostają niezauważone, są uznawane za osoby wyjątkowe z silną osobowością, inteligentne oraz władcze. Cechuje je kreatywność, odwaga, humanitaryzm, idealistyczne podejście do świata, chęć tworzenia i uczestniczenia we wzniosłych przedsięwzięciach.

Ich zadaniem jest dzielenie się posiadaną wiedzą, pomoc oraz poświęcanie dla innych. Umieją pozyskać szacunek i nie ulegną żadnym wpływom, nie są konformistami. Potrafią zachować skromność. W wybranej przez siebie dziedzinie mają szansę stać się mistrzami.

Jednak przejawiają egoizm, a zbytnie idealizowanie rzeczywistości może prowadzić do oderwania się od rzeczywistości. Mimo wielu uzdolnień i dobrego charakteru mogą czuć się niedowartościowane. Długo szukają swojego ideału, a gdy go znajdują potrafią oddać całe serce. Nie mają problemów z dochowaniem wierności. Stałe w uczuciach, cenią stabilizację i bezpieczeństwo emocjonalne.

Szegółowa osobista numerologia imienia

Na podany numer wyślemy szczegółowy numerologię imienia opracowaną przez naszego Eksperta.

Ezoterius TV DARMOWE WRÓŻBY
Darmowy Horoskop

Darmowy
Horoskop

Bezpłatna porada tarocisty

Tarocista
Maciek

Numerologia

Darmowa
Numerologia
2022

darmowy tarot

Darmowy
Tarot

Przepowiednia Astrologiczna

DARMOWA
PRZEPOWIEDNIA ASTROLOGICZNA

Wróżenie z dłoni

Darmowe
Wróżby Miłosne

Amulety i talizmany

Darmowe
Amulety i Talizmany

Darmowa porada wróżki

Darmowa
Porada Wróżki

Zamów bezpłatny newsletter!

PUBLIKACJE

Zastanawiasz się czym tak naprawdę jest ezoteryka? Można powiedzieć, że jest to odmienny od standardowego sposób postrzegania rzeczywistości i otaczającego nas świata. Wchodząc na nasz portal będziesz poruszał się w pozazmysłowych aspektach życia, rozwiniesz się duchowo i zaspokoisz palące pragnienie odkrycia prawdy. Magia otworzy w tobie pewne drzwi, dzięki czemu będziesz bardziej świadomy siebie oraz mechanizmów, które rządzą światem. Czytaj więcej »