NUMEROLOGIA CYFRA 8

Jesteś numerologiczną

Horoskop 2015 Numerologia – droga życia – ósemka

Twój portret numerologiczny

Ósemki to niezwykle ambitne, pracowite osoby, wytrwale zmierzające do celu. Są praktyczne, zorganizowane i nawet mimo niesprzyjających okoliczności walczą do końca. Mają zrównoważoną naturę, są uczciwe i sprawiedliwe. Nie lubią niejasnych sytuacji, fałszu, plotek ani niedomówień. Będą szczere do bólu i bezpośrednie.

Ósemka to silna osobowość, dla której ważna jest pozycja, a co za tym idzie satysfakcja materialna. Zmysł do interesów może zaprowadzić je naprawdę wysoko. Muszą uważać, by ich życie nie zostało zdominowane przez materializm.

W partnerstwie są oddane, namiętne, wierne, ale bywają wymagające oraz zaborcze. Od partnera wymagają podporządkowania się. W uczuciach wyznają zasadę „wszystko albo nic”. Dobre układy z delikatnymi i uczuciowymi 2 oraz 6 – to harmonijne współistnienie. Całkiem nieźle ułoży im się z wibracją 4, 7 i 9, burzliwie układy z 3 i 5. Natomiast zdecydowanie powinny unikać związków z 1 i 8.

Szegółowa osobista numerologia imienia

Na podany numer wyślemy szczegółowy numerologię imienia opracowaną przez naszego Eksperta.

Ezoterius TV DARMOWE WRÓŻBY
Darmowy Horoskop

Darmowy
Horoskop

Bezpłatna porada tarocisty

Tarocista
Maciek

Numerologia

Darmowa
Numerologia
2022

darmowy tarot

Darmowy
Tarot

Przepowiednia Astrologiczna

DARMOWA
PRZEPOWIEDNIA ASTROLOGICZNA

Wróżenie z dłoni

Darmowe
Wróżby Miłosne

Amulety i talizmany

Darmowe
Amulety i Talizmany

Darmowa porada wróżki

Darmowa
Porada Wróżki

Zamów bezpłatny newsletter!

PUBLIKACJE

Zastanawiasz się czym tak naprawdę jest ezoteryka? Można powiedzieć, że jest to odmienny od standardowego sposób postrzegania rzeczywistości i otaczającego nas świata. Wchodząc na nasz portal będziesz poruszał się w pozazmysłowych aspektach życia, rozwiniesz się duchowo i zaspokoisz palące pragnienie odkrycia prawdy. Magia otworzy w tobie pewne drzwi, dzięki czemu będziesz bardziej świadomy siebie oraz mechanizmów, które rządzą światem. Czytaj więcej »