NUMEROLOGIA LICZBA MISTRZOWSKA 22

Jesteś numerologiczną

Horoskop 2015 Numerologia – droga życia – dwadzieścia dwa

Twój portret numerologiczny

Wibracja ta oznacza wiedzę, geniusz, wielką moc tworzenia. 22 posiadają ogromny potencjał energetyczny i osobowość wynalazcy lub odkrywcy. Jeśli dana energia zostanie spożytkowana we właściwy sposób, możliwe są dokonania, które przyniosą wielki zysk i uznanie, jeśli natomiast wibracja ta zostanie wyrażona negatywnie, można spodziewać się przykrych konsekwencji. Powinny pamiętać, że ich trudy i praca mają służyć dobru ludzkości oraz wystrzegać się chorych ambicji i niezdrowego podejścia do kwestii materialnych. Nawet w najtrudniejszych sytuacjach, potrafią znaleźć rozwiązanie, pomaga im w tym ich perspektywiczne myślenie, łatwość w pokonywaniu przeszkód.

Ich niewątpliwą zaletą jest łatwość w rozwiązywaniu problemów, osiąganie wyznaczonych celów, charyzma. Może im zagrażać chciwość, materializm, destrukcyjne działania, nadmierna ambicja, poczucie niespełnienia, lęk lub nastroje depresyjne.

Szegółowa osobista numerologia imienia

Na podany numer wyślemy szczegółowy numerologię imienia opracowaną przez naszego Eksperta.

Ezoterius TV DARMOWE WRÓŻBY
Darmowy Horoskop

Darmowy
Horoskop

Bezpłatna porada tarocisty

Tarocista
Maciek

Numerologia

Darmowa
Numerologia
2022

darmowy tarot

Darmowy
Tarot

Przepowiednia Astrologiczna

DARMOWA
PRZEPOWIEDNIA ASTROLOGICZNA

Wróżenie z dłoni

Darmowe
Wróżby Miłosne

Amulety i talizmany

Darmowe
Amulety i Talizmany

Darmowa porada wróżki

Darmowa
Porada Wróżki

Zamów bezpłatny newsletter!

PUBLIKACJE

Zastanawiasz się czym tak naprawdę jest ezoteryka? Można powiedzieć, że jest to odmienny od standardowego sposób postrzegania rzeczywistości i otaczającego nas świata. Wchodząc na nasz portal będziesz poruszał się w pozazmysłowych aspektach życia, rozwiniesz się duchowo i zaspokoisz palące pragnienie odkrycia prawdy. Magia otworzy w tobie pewne drzwi, dzięki czemu będziesz bardziej świadomy siebie oraz mechanizmów, które rządzą światem. Czytaj więcej »