PUBLIKACJE

Biała Magia i rzucanie czarów

W życiu każdego z nas przychodzi taka chwila, że wszystko zawodzi. Nasz siła woli osłabła i ogarnia nas rozpacz, pragnienia nie zostały osiągnięte. Okazuje się, ze wybawieniem może być magia. Zastanawiając się nad znaczeniem słowa magia możemy stwierdzić, że magia to możliwość dokonania czegoś bez fizycznej ingerencji. Warto zatem zadać sobie pytanie, czy istnienie magii można wykluczyć. Jak wszyscy wiemy, istnieje teoria, że podczas budowy piramid używano telekinezy, czyli przenoszenia obiektów za pomocą siły woli. Trudno w to uwierzyć, ale z drugiej strony nie można tego wykluczyć.

Istnienia magii nie można zlekceważyć, bowiem nie mamy dowodów na zarówno jej istnienie jak i nieistnienie. Magia jest to przede wszystkim siła woli. Zresztą podobnie jak w voodoo. To właśnie siła woli sprawia, że coś się dzieje. Rytuał magiczny ma bowiem tylko w pewien sposób wzmocnić to pragnienie. Już wieki temu zostało udowodnione, że spokojny i wyciszony człowiek może osiągnąć znacznie więcej niż nerwus i desperat. Trzeba również pamiętać o tym, że istnieje wielkie niebezpieczeństwo przy rzucaniu czarów.

Biała Magia i czaryOsoby bez wymaganej i odpowiedniej wiedzy mogą zrobić coś na odwrót. Słowa mocy są potężnym generatorem siły do przenoszenia energii. Wiedziano to już od dawna, dlatego właśnie zaklęcia jakie wypowiadano zawierały słowa mocy. Te właśnie słowa mogły wpływać na materię, która podlegała zmianie poprzez te słowa. Potrafią zmieniać wibrację przestrzeni.

Podczas wypowiadania tych magicznych zaklęć należy zachować pewne reguły. One mają za zadanie wzmocnić znaczenie słów mocy. W ten sposób powstała również klątwa słowna, mająca czynić szkodą osobie obdarowanej lub zaklęcia, które miały wywołać splot pozytywnych zdarzeń zwane szczęśliwymi. Niestety niektóre słowa mocy, przekazywane z ust do ust podlegały wypaczeniom, dlatego w konsekwencji doprowadzało to do osłabienia ich ładunku energetycznego, dlatego dzisiaj zaklęcia pozostały tylko pustymi dźwiękami używanymi potocznie. Takim słowem mocy jest szczęście, które znaczy tyle samo, co nic, ponieważ każdemu z nas kojarzy się z czymś innym. Tak też dochodzimy do zagadnienia wpływu myśli podczas wypowiadanych słów, ponieważ powinny one nieść podobne znaczenia jak słowa. Myśl jest początkiem wszystkiego, ponieważ na samym początku musimy pomyśleć, co chcemy powiedzieć, aby później powstało słowo oraz jego znaczenie związane z myślami. Myśl płynie wraz z uwagą, dlatego słowa pozbawione dawki energetycznej są pustymi słowami, które nie płyną tam gdzie je skierujemy, lecz pozostają tam gdzie zostały wypowiedziane. Podstawowym faktem, o jakim trzeba pamiętać jest to, że nikt nie ma prawa wpływać na czyjąś wolną wolę.

Nikomu nie można również niszczyć związków dwojga ludzi dla osiągnięcia własnych korzyści. Klątwa rzucona na wybraną osobę zawsze do nas wróci. Jednym z dosyć znanych przykładów jest sytuacja, w której dziewczyna „zaczarowała” swojego chłopaka. Podała mu do kawy własną krew. Efekt był taki, że nie miała nawet chwili spokoju. Nie mogła i nie potrafiła się uwolnić od tego mężczyzny. Była już gotowa zrobić wszystko, aby tylko cofnąć ten urok. To jest tylko jeden z wieku bardzo wyraźnych przykładów, gdy czar nie przynosi pożądanego efektu. Odprawienie magicznego rytuału należy zacząć od wyciszenia się.

Nie można tego robić ani w stresie, ani pod wpływem emocji. Najpierw trzeba zbudować magiczny krąg, który ma za zadanie chronienie osoby wykonującej dany czar przed jego złym wpływem. Nie musi to być fizyczna budowla, można sobie bowiem taki krąg również wyobrazić. Jak wszyscy wiemy brak wiedzy w wielu dziedzinach może nam bardziej zaszkodzić niż pomóc. Zatem najpierw należy bardzo dobrze się przygotować przed podjęciem jakichkolwiek działań.

Nie ma żadnego powodu, by zmieniać rzeczywistość na gorszą, podczas gdy sami możemy osiągnąć wszystko, czego pragniemy. Odpowiedź na wszystko jest w nas samych. Jest pewne, że każdy człowiek posiada w sobie odpowiednią siłę i moc, aby realizować założone cele. I wystarczy nauczyć się tego tylko raz, jednak nie jest to ani trochę proste. Dlatego z pomocą w realizacji celów przychodzi magia i czary.