PUBLIKACJE

Talizmany sprawdzonym sposobem na powodzenie w życiu

Magiczne rytuały są niezwykle ważne w naszym życiu, dzięki nim możemy zapewnić sobie powodzenie w uczuciach i finansach, oczyszczenie z dręczących nas problemów i chorób. Znaczącą rolę w Białej Magii zajmują także talizmany. Mogą być nimi zwyczajne przedmioty, które po nasyceniu magiczną mocą mogą nas skutecznie chronić przed złem. Takim talizmanem może być np. moneta lub kamień. Nabiera on ochronnych właściwości dopiero po magicznym nasyceniu pozytywną i życiodajną wibracją.

Takie Amulety mogą być wykorzystywane już podczas różnorakich rytuałów, jednak kluczową ich część stanowi obrzęd ich nasycenia. Jest to bardzo ważne gdyż tylko magiczna moc nadana przedmiotom ma zdolność ochronienia nas przed kłopotami i przywoływania szczęścia. Pragnę krótko omówić część nadawania magicznych właściwości przedmiotom, które staną się później naszymi talizmanami.

Talizmany w życiu codziennymKluczowym elementem jest wybór takiej rzeczy, która jest nieduża, poręczna i łatwo ją wszędzie ze sobą zabrać. Może to być np. kamyczek. Kluczowy jest także wygląd takiego przedmiotu. Nie może być on pierwszy lepszy, najlepiej żeby to był przedmiot znaleziony, rzadko spotykany i o niezwykłym wyglądzie. Takie cechy nadają pewne magiczne właściwości już podczas pierwszego kontaktu z osobą która wykorzysta go później jako talizman. Nie każdy w to wierzy, ale pierwszy kontakt z przedmiotem jest bardzo ważny, rzecz ta od razu wzmacnia pozytywne wibracje wokół osoby która go odnalazła. Zdarza się że przedmiot już od pierwszego kontaktu emanuje całą pozytywną mocą, dlatego nie trzeba go nasycać magiczną energią. Są to jednak pojedyncze przypadki. Większość, mimo kontaktu i poczucia magicznej aury znalezionego przedmiotu pragnie zapewnić ochronną aurę. W tym właśnie celu nasyca się ów przedmiot magiczną energią.

Rytuał który to zapewnia jest jednym z najbardziej tajemniczych w ezoteryce. Pozwolę sobie krótko opisać jego przebieg, aby można było poznać istotę nasycenia magiczną mocą najzwyklejszych przedmiotów. Na samym początku, jak w każdym rytuale należy zapalić świece symbolizujące dobro i światłość.

Przedmiot, który wybraliśmy na nasz niezwykły amulet kładziemy na białej kartce papieru leżącej między zapalonymi świecami. Tą rzecz możemy otoczyć okrężną linią, a także wypisać na niej swoje dane takie jak imię lub datę urodzenia. Jest to szczególnie ważne gdyż talizman działa na osoby których dane są wypisane na kartce. Jeśli amulet ma chronić np. najbliższą rodzinę to należy wypisać na kartce także ich imiona. Spowoduje to otoczenie tych osób magiczną aurą która będzie oddalała od nich wszelkie kłopoty. Kolejnym kluczowym elementem rytuału jest wypowiedzenie magicznego zaklęcia – jest to decydująca chwila w rytuale. To podczas tej wspaniałej chwili zwykły przedmiot zyskuje niespotykaną moc i napełnia się magiczną energią korzystna dla człowieka. Już w trakcie odprawiania rytuału osoba która będzie posiadała ów talizman może poczuć pozytywne wibracje emanujące i wypełniające najbliższe otoczenie. Po nasyceniu amuletu zazwyczaj kończy się rytuał poprzez zgaszenie świec.

Każdy z nas może mieć taki amulet, jest on szczególnie przydatny, gdyż codziennie czyhają na nas nowe problemy i smutki. Amulety od zawsze pomagały ludzkości w ich unikaniu, dlatego warto to wykorzystać! Moc amuletów fascynuje ludzi po dziś dzień. Korzystając z nich możemy zapewnić sobie szczęście. Jednak najbardziej pożądaną właściwością amuletów jest funkcja ochronna. Rola ta jest ważna w codzienności gdyż odpędza od nas wszelkie problemy. Nasze życie zazwyczaj nie jest usłane różami, ale amulety pozwalają na częściowe oddalenie problemów które mogły by jeszcze pogorszyć naszą sytuacje. Talizmany chronią także przed wszelkimi rodzajami klątw i uroków, które może na nas rzucić np. zazdrosna osoba.